Takie słowa Wiśniewskiego do Mandaryny. Chodzi o „Taniec z gwiazdami”

Polsat zaczął już ogłaszać nazwiska gwiazd najnowszej edycji „Tańca z gwiazdami”. Wiemy, że na parkiecie zobaczymy m.in. Mandarynę. Na wieść o jej udziale zdążył zareagować były mąż piosenkarki, Michał Wiśniewski. Krótko zwrócił się do artystki.
Michał Wiśniewski zwrócił się do Mandaryny. Już zareagowała , źródło: AKPA
  • Mandaryna będzie uczestniczką kolejnej edycji „Tańca z gwiazdami”.
  • Na tę informację zareagował już Michał Wiśniewski.
  • Były mąż Marty Wiśniewskiej zwrócił się do niej bezpośrednio.
  • Odwiedź stronę główną RMF FM.

Mandaryna w „Tańcu z gwiazdami” 

Trwają przygotowania do dziewiętnastej edycji „Tańca z gwiazdami” na antenie Polsatu. Stacja tradycyjnie już etapowo ogłasza kolejnych uczestników show. Jako pierwszą ujawniono Helenę Englert, a 21 czerwca media społecznościowe entuzjastycznie zareagowały na zapowiedź udziału Marty „Mandaryny” Wiśniewskiej. Choć początkowo spekulowane na temat roli, jaką miałaby odegrać (uczestniczki, tancerki, a może choreografki?), teraz już wszystko jasne. Wykonawczyni hitu „Ev’ry Night” jesienią zawalczy o Kryształową Kulę. Na razie nie wiadomo jeszcze kto będzie partnerował jej na parkiecie. 

Michał Wiśniewski reaguje 

Ogłoszenie Mandaryny jako uczestniczki nadchodzącej edycji „Tańca z gwiazdami” nie umknęło uwadze Michała Wiśniewskiego. Przypomnijmy, że para razem tworzyła małżeństwo od 2003 do 2006 roku. Ślub odbył się w Kirunie i był transmitowany w telewizji. Z tego związku narodziła się dwójka dzieci: Xavier (2002) i Fabienne (2003).

Zobacz także
Mandaryna była żoną Wiśniewskiego. Co teraz ich łączy? Wyznała wprost
Marta Wiśniewska o relacji z Michałem Wiśniewskim po latach! Sprawdź, jak dziś wyglądają kontakty dawnych małżonków i co zdradziła Mandaryna w wywiadzie.

Wokalista pod postem Polsatu krótko skomentował udział byłej żony w tanecznym show:

Baw się dobrze!

Marta Wiśniewska zareagowała na ten komentarz symbolicznym serduszkiem. 

Post on Instagram
Czytaj dalej: