Michał Szpak podbił scenę podczas „Lata z Radiem i TVP”
W minioną sobotę Bielsko-Biała zamieniła się w muzyczną stolicę Polski. Wszystko za sprawą pierwszego koncertu z cyklu „Lato z Radiem i TVP”, który przyciągnął tłumy spragnionych wakacyjnych hitów słuchaczy. Na scenie pojawiły się największe gwiazdy polskiej muzyki, a jednym z najbardziej wyczekiwanych występów był ten w wykonaniu Michała Szpaka.
Nowy przebój na lato?
Michał Szpak wystąpił jako jeden z pierwszych artystów wieczoru, prezentując m.in. swój najnowszy singiel „Maj”. Towarzyszyli mu tancerze, a całość przyciągnęła uwagę zarówno zgromadzonej pod sceną publiczności, jak i widzów śledzących wydarzenie w mediach społecznościowych. Zaraz po koncercie w sieci zawrzało od komentarzy.
Internauci nie kryli zachwytu nad występem Szpaka. „Czad! Michał ma chyba przebój lata!”, „Super piosenka... Taka letnia, rytmiczna i ten piękny głos Michała” – to tylko niektóre z licznych opinii, które pojawiły się na profilach społecznościowych TVP. Fani podkreślali niepowtarzalny wokal artysty oraz energetyczne wykonanie.
Zmiany w życiu Michała Szpaka
Utwór „Maj” to kolejny, nowy utwór Michała Szpaka. Wokalista, który wcześniej zaskoczył słuchaczy zupełnie świeżym „Fire”, przy okazji premier opowiedział o ostatnich zmianach w swoim życiu. W jednym z wywiadów wyznał, że ma za sobą trudne doświadczenie zakończenia bardzo długiej relacji. Z kolei w rozmowie z RMF FM wrócił wspomnieniami do czasów, gdy był nastolatkiem. Przez fałszywe oskarżenia miał do czynienia z policją:

