To oficjalne. Ewa Kasprzyk odchodzi z „Tańca z gwiazdami”. Oto powód

Ewa Kasprzyk nie będzie już jurorką w „Tańcu z gwiazdami”. Tę informację oficjalnie przekazała produkcja. Wiadomo również, jaki był powód tej decyzji. Polsat przekazał, że aktorka sama zdecydowała o odejściu ze względu na liczne zobowiązania zawodowe.
Ewa Kasprzyk odchodzi z „Tańca z gwiazdami”, fot. Wrzecion, źródło: AKPA
  • Ewa Kasprzyk zrezygnowała z roli jurorki w „Tańcu z gwiazdami” ze względu na liczne zobowiązania zawodowe.
  • Edward Miszczak podziękował aktorce za pięć edycji, podkreślając jej profesjonalizm, artystyczne spojrzenie na występy oraz błyskotliwe poczucie humoru.
  • Polsat nie ogłosił jeszcze oficjalnie nowego jurora lub jurorki „Tańca z gwiazdami”.
  • Odwiedź stronę główną RMF FM.

Ewa Kasprzyk odchodzi z „Tańca z gwiazdami”

Ewa Kasprzyk nie będzie już jurorką w „Tańcu z gwiazdami”. Przed chwilą produkcja opublikowała w sieci wpis, w którym oficjalnie przekazała tę informację. Podano też powód tej decyzji – aktorka miała sama zrezygnować z pełnienia funkcji jurorki ze względu na napięty grafik

Ewa Kasprzyk podjęła decyzję o odejściu z „Tańca z Gwiazdami” ze względu na dużą liczbę innych zobowiązań zawodowych. Aktorka zasiadała w jury najpopularniejszego show w Polsce od wiosny 2024 roku - czytamy. 

Ewa Kasprzyk była jurorką „Tańca z gwiazdami” od 14. edycji. Właśnie wtedy wymieniony został niemal cały skład jury. Zmagania uczestników na parkiecie oceniała razem z Rafałem Maserakiem, Tomaszem Wygodą oraz Iwoną Pavlović. Co ciekawe, w 2015 roku w parze z Janem Klimentem walczyła o Kryształową Kulę. 

Ewa Kasprzyk nie będzie już jurorką w „Tańcu z gwiazdami”. Miszczak zabrał głos

We wspomnianym wpisie pojawiły się również podziękowania Edwarda Miszczaka, które skierował do Ewy Kasprzyk. Dyrektor programowy Polsatu podkreślił, że jej obecność w jury pozwalała nie tylko na ocenę występów pod kątem technicznym, ale również i ich artystycznej strony. 

Dziękuję Ewie za te pięć edycji „Tańca z Gwiazdami” podczas których z pasją i ogromnym zaangażowaniem pełniła rolę jurorki. Znajomość kunsztu aktorskiego pozwoliła jej oceniać nie tylko taneczne umiejętności naszych gwiazd, ale też ogólny wyraz artystyczny ich występów. Jako jurorka zasłynęła z błyskotliwego poczucia humoru a swoimi komentarzami potrafiła rozładować każdą stresującą sytuację - mówi dyrektor programowy Polsatu Edward Miszczak - przekazano w komunikacie. 

 

Post on Instagram

Kto za Ewę Kasprzyk w „Tańcu z gwiazdami”? 

Kto zajmie miejsce Ewy Kasprzyk w „Tańcu z gwiazdami”? Na ten moment Polsat nie ogłosił, kto zostanie nową jurorką lub jurorem. W mediach pojawiły się jednak nieoficjalne informacje na ten temat. Wczoraj „Super Express” przekazał, że Edward Miszczak bardzo chce, aby w składzie jury znalazła się jedna z aktorek. - Ludzie ją kochają i bardzo dobrze ją przyjęli. W swoich opiniach była nie tylko bardzo empatyczna i ciepła, ale przy tym wszystkim starała się też przemycić jakąś profesjonalną refleksję. To klasa sama w sobie. Nie wprowadzała chaosu jak Ewa Kasprzyk, wręcz przeciwnie. Koiła tym, co mówiła” - przekazał informator portalu. 

Dla Edwarda to najlepsza kandydatura i łatwo nie odpuści, by ją zatrudnić. On póki co o nikim innym nie chce słyszeć, choć producent przygotowuje alternatywne nazwiska - dodał. 

O kim mowa? Tego dowiecie się z poniższego artykułu:

Zobacz także
Nowa jurorka w „Tańcu z gwiazdami”? Padło nazwisko. „Ludzie ją kochają”
Czy skład jury „Tańca z gwiazdami 19” ulegnie zmianie? Z programu ma zniknąć Ewa Kasprzyk! Edward Miszczak ma już nową faworytkę. Sprawdź szczegóły!
Czytaj dalej: