Maryla Rodowicz wydała oświadczenie. „Przepraszam was”

Maryla Rodowicz podczas niedawnego koncertu zaliczyła małą wpadkę, która odbiła się jednak szerokim echem w mediach. W końcu ikona polskiej sceny postanowiła wytłumaczyć się ze swojego potknięcia. „Chciałam przeprosić Igę Świątek i Maję Chwalińską” – napisała, wyjaśniając powody swojego roztargnienia.
Maryla Rodowicz zabrała głos w sprawie swojej wpadki, źródło: East News

Maryla Rodowicz zaliczyła wpadkę na antenie

Maryla Rodowicz była jedną z gwiazd koncertu „Lato z Radiem i Telewizją Polską” w Bielsku-Białej. Po występie udzieliła krótkiego wywiadu, w którym nawiązała do swojego ukochanego sportu. Choć piosenkarka znana jest ze swojego zainteresowania tenisem, na scenie zaliczyła drobną wpadkę. „Sport jest bliski mojemu sercu i dlatego mój występ dedykuję Idze Chwalińskiej” – ogłosiła, łącząc imię Igi Świątek z nazwiskiem Mai Chwalińskiej. Przejęzyczenie gwiazdy szybko poniosło się po internecie.

Maryla Rodowicz przeprasza polskie tenisistki

W poniedziałek Rodowicz postanowiła odnieść się do zamieszania, jakie wywołała jej niefortunna wypowiedź. Ze swojej wpadki wytłumaczyła się w zamieszczonym na Facebooku, utrzymanym w jej charakterystycznym stylu poście. „Mam pracowite lato i jestem zachwycona, bo uwielbiam robić to, co robię. Czyli grać koncerty, być na scenie, bawić się z publicznością. Dzisiaj wróciłam o 3 rano, ale zaraz zabieram się za robienie zupy ze świeżych pomidorów” – zaczęła, po czym przeszła do tematu przejęzyczenia:

„Chciałam przeprosić Igę Świątek i Maję Chwalińską. 2 dni temu brałam udział w koncercie TVP otwierającym „Lato z Radiem” w Bielsku Białej. I palnęłam w wywiadzie, że dedykuję swój występ Idze Chwalińskiej. Matko, pożeniłam Maję z Igą”. Gwiazda wspomniała też, z czego wynikało jej roztargnienie. 

Przepraszam was, dziewczyny, zeszłam ze sceny i byłam jeszcze w innym świecie.

„A bardzo chciałam pozdrowić klub tenisowy z Bielska Advantage i Maję Chwalińską, która zachwyciła świat. Biję się w piersi. I wracam do pomidorowej. I życzę wam sukcesów na Wimbledonie” – zwróciła się do obu tenisistek.

Czytaj dalej: